31.05.2022р. – ПРО ПРОВЕДЕННЯ МЕТОДИЧНИХ ЗАХОДІВ У ЧЕРВНІ 2022 РОКУ НА БАЗІ КЗ «СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ»

До уваги педагогів!!!

Відповідно до наказу комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти від 23.05.2022 № 59-ОД «Про організацію роботи інституту в період воєнного стану в Україні в червні 2022 року» та відповідно до плану роботи на 2022 рік, у червні відбудуться методичні порадники (онлайн) для педагогічних працівників області. Заходи будуть проводитися на платформі Google Meetза посиланнями, відповідно до календаря подій, які будуть розміщені на сайті Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (httр://www.sоірро.еdu.uа/) у розділі «Сторінка методиста» (рубрика «Центрам професійного розвитку педагогічних працівників», вкладка «Методичні порадники»).

Початок заходів – об 11.00, окрім окремо зазначених.

 

Календар методичних порадників:

1. 01.06.2022 – методична майстерня # 1. Сесія 2. «Педагогіка гри у закладах дошкільної освіти» для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.

Час роботи – з 09.00. Підключення до методичної майстерні # 1 відбудеться відповідно до інструкції, наданої на електронну пошту учасникам заходу.

Методист Міщенко Л.Б.

 

2. 07.06.2022 – методична майстерня # 2. Сесія 2. «Педагогіка гри у закладах дошкільної освіти» для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.

Час роботи – з 09.00. Підключення до методичної майстерні # 2 відбудеться відповідно до інструкції, наданої на електронну пошту учасникам заходу.

Методист Міщенко Л.Б.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *