ВІТАЄМО ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!!!

ДОРОГІ КОЛЕГИ, ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ!

ПРИЙМІТЬ НАШІ ЩИРІ ВІТАННЯ

ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!!!

У цей особливий день хочеться звернутися до вас зі словами вдячності та підтримки. Ваша праця завжди була надзвичайно важливою, але сьогодні, в умовах воєнного стану, вона набуває особливого значення. Ви виховуєте наших найменших громадян, допомагаєте їм відчувати тепло, безпеку та радість дитинства, незважаючи на всі труднощі та виклики, які нас оточують.

Ваше терпіння, відданість і любов до дітей — це справжня опора для багатьох родин у ці важкі часи. Ви не просто навчаєте, ви вкладаєте в кожну дитину часточку душі, надаєте впевненості та підтримуєте віру в краще майбутнє.

Бажаємо вам міцного здоров’я, внутрішнього спокою, незламної віри та мирного неба над головою. Нехай всі діти, які проходять через ваші руки, виростають щасливими, добрими і світлими людьми.

Дякуюємо за ваше невтомне серце і непохитну віру в добро.

Слава Україні!