Відкрився наш офіційний сайт

ВІТАЄМО ВАС НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ

КОНОТОПСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

(ЯСЛА – САДКА) №1 “ОРЛЯТКО”

ВІДДІЛУ ОСВІТИ КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Тепер ми маємо можливість спілкуватися з Вами, використовуючи Інтернет, що дуже зручно у наш час. Наш сайт, у першу чергу, адресований тим, хто зацікавлений у гармонійному і всебічному розвитку своєї дитини.

Наша мета:   створити сприятливі умови для особистісного становлення  і    творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетентності, розвитку  ціннісного ставлення до людей, самої себе, природи, культури, світу.

Працюючи з вихованцями,  ми намагаємося не забувати, що дитячий садок – особливий заклад: це, по суті, друга оселя для працівників і дітей. Можемо впевнено стверджувати, що таку домівку для дітей і дорослих ми  зуміли створити. І головне в ній – не стільки зовнішня краса, скільки позитивна емоційна атмосфера, аура творчості.