Правила прийому до закладу

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

1.Прийом дітей до ДНЗ здійснюється відповідно до електронної черги в дошкільний навчальний заклад, сформованої на сайті   https://reg.isuo.org/preschools/view/koatuu/5910400000/id/41906?year=2017 

2.Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 (із змінами) прийом дітей до навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі:

  • заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
  • медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;
  • довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
  • свідоцтва про   народження.

3.Держава гарантує надання пільг при влаштуванні дітей  у  дошкільні навчальні заклади:

4.При зарахуванні дитини до ДНЗ батькам також  необхідно мати документи, що підтверджують наявність пільг, паспорт, ксерокопію свідоцтво про народження дитини, папку для зберігання документів. 

5.Для прийому дітей до груп компенсуючого типу  додатково подається висновок психолого-медико-педагогічної комісії.

6.Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу  керівник зобов’язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

7.Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками.

8.Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці оздоровчого періоду (серпень).

9.За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, реабілітації, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

10.Дошкільний навчальний заклад здійснює соціально-педагогічний патронат сім’ї з метою забезпечення умов для здобуття дошкільної освіти дітьми дошкільного віку, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, але не відвідують дошкільних закладів.

11.Медичну документацію, яку необхідно подавати для відвідування дошкільного закладу оформляють у дільничного лікаря-педіатра, згідно з пунктом 2.3 Примірного положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного закладу, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.11.2002 року № 434.

11.Медична документація (за формою № 026/о) містить:

  • результати обов’язкового медичного профілактичного огляду, диспансеризації та оздоровлення з висновками спеціалістів;
  • дані про  профілактичні     щеплення;
  • дані лабораторних    досліджень;
  • рекомендації щодо режиму на період адаптації дитини у дошкільному навчальному закладі, груп по фізичному вихованню, для диспансерних хворих      –       по спостереженню та оздоровленню.    

12.Медична документація видається на підставі даних медичного огляду дитини. Якщо медичні протипоказання для перебування дитини у дошкільному закладі відсутні, а профілактичні щеплення виконані відповідно до календаря щеплень, дитина отримує дозвіл на відвідування дошкільного закладу. Довідка про епідеміологічне оточення видається не раніше ніж за три дні перед безпосереднім відвідуванням дитиною дошкільного закладу у тому разі, якщо вона не перебувала у контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями й у неї відсутні симптоми хвороби.

13.Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

  • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

14. Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.