23.04.2021р. – П’ЯТНИЦЯ – ДЕНЬ КОЛЬОРОВИЙ. ВІН БАРВИСТИЙ, ВЕСЕЛКОВИЙ.

Кольори- це невід’ємна частина нашого життя. Ми звикли бачити небо-синім, траву -зеленою, веселку- різнокольоровою. Життя повне тоді, коли воно наповнене фарбами, кольорами та відтінками. 23.04.2021р. в ДНЗ “Орлятко” був проведений “Кольоровий день”. Діти та вихователі групи раннього віку “Кмітливчик”( вихователі Трохимчук О.І. , Іщенко О. М.),  спецгрупи “Малятко”(вихователі Чорноусенко М.О., Гнойова Т. П.) прийшли в садок в різнокольоровому одязі. Протягом дня були проведені цікаві заняття, ігри, під час яких діти закріпили кольори, вчились їх групувати, переконались наскільки різнобарвна природа нас оточує. Також були  проведені ігри з будівельним матеріалом та використані нетрадиційні техніки малювання,  а головне діти отримали гарний настрій та бажання поділитись ним.