02.04.2020р.-ГОРІХОВИЙ МАСАЖ ДЛЯ МАМИ І ДИТИНИ

Горіховий  масаж для пальчиків за допомогою волоського горіха– це нетрадиційний, високоефективний, доступний та беспечний метод оздоровлення, розвитку мовлення, пізнавальної діяльності та дрібної моторики дітей. Це унікальна тактильна гімнастика, завдяки якій у мозок дитини надходить потужний потік імпульсів від рецепторів, розташованих на шкірі долонь та пальців. Такий масаж сприяє удосконаленню уваги, пам’яті, зорово-моторної кординації, розвитку мовленевої та творчої сфер.

Про користь горіхів сказано і написано чимало .Але чи знаєте ви, що волоських горіхів можна знайти не менш гідне застосування, ніж поїдання смачних ядерець?

Пропоную вам спробувати горіховий масаж. Ця техніка поширена на Сході, де широко застосовується точковий масаж. Нерівна поверхня волоського горіха – відмінна можливість провести точковий масаж рук з тим, щоб завжди підтримувати себе в тонусі.

Крім того, горіхи – це і відмінна забава для малюка, з ними можна придумати безліч захоплюючих ігор. Плюси горіхового масажу – легкість проведення, відмінний результат, забирає трохи часу і до того ж дозволяє під час проведення такого масажу не відриватися від занять з малюком. Дія масажу направлено на активізацію імунної системи і поліпшення роботи внутрішніх органів. Горіховий масаж підвищує бадьорість і сприяє довголіттю.

В ідеалі – вправи треба робити тричі на день. Покладіть горішки біля дивана, на робочому столі, на кухні – і ви самі здивуєтеся, як багато вільних хвилин можна витратити на здоров’я.

Дітки люблять повторювати за мамою, тому сміливо вручайте дитині горішок – м`яти його в ручках – відмінна розминка для маленьких долоньок і одночасно – розвиток дрібної моторики малюка.

Матеріал підготувала

сестра медична старша