05.04.2024р. – Реалізуємо освітні завдання за темою “Думаю – знаю”(підтема “Обговорюй і переконуй”).

1.Вправа-роздум “Схожі – відмінні”.

Запропонуйте дитині поміркувати, чим схожі та чим відмінні дві дівчинки, два хлопчика або хлопчик та дівчинка. Пограйте в гру “Знайди відмінності”.

2.Слухання оповідання В.Осєєвої “Печиво”.

– Про що оповідання? Як ти вважаєш, чи вірно вчинили діти? Але ж їм дуже хотілося печива?

3.Бесіда про рекламу.

Дайте дитині завдання переглянути рекламу, розповісти, про що вона, що саме рекламує, пригадати інші. Зробіть разом висновок, що часто ми купуємо те, що рекламують.

4.Мовленева вправа “Переконай мене”.

Запропонуйте дитині переконати дорослого, якщо він висуває твердження сумнівного змісту: дітям дозволено водити автомобілі, телевізор може працювати без електрики, тощо.

5.Гра “Склади ціле з частин”.

Пограйте у гру з м’ячем: назвіть частини чогось цілого, нехай дитина відгадає, що це. Наприклад: гілка, листя, стовбур, коріння – дерево.  А потім, навпаки, розкладе ціле на частини: пиріг – борошно, яйця, молоко.

6.Художня праця “Човник”.

Запропонуйте дитині скласти човник з паперу та пограти з ним на воді на вулиці або вдома.

Підготувала вихователь Оксана Силка.