08.04.2020р.- Реалізуємо освітні завдання за темою “Звірі”

Завдання І

Доброго дня малюки та дорослі. Маю надію, що всі ви дотримуєтеся правил карантину. Тому щоб ви не сумували пропоную трішки пограти .

1.Дивовижний матеріал – нитки! Що тільки з ними не роблять: шиють, в’яжуть, плетуть: килими,  панно; вишивають дивовижні за красою картини. Ми знайшли ще одне застосування залишків ниток від плетіння та в’язання – це дивовижні аплікації, у яких нитки використовуються як фарби. Вироби в техніці аплікації з ниток виглядають оригінально, прийоми роботи з ним прості і надають безмежні можливості для творчого самовираження.

У даній роботі пропоную виконати аплікацію  «Їжачок» в техніці  з ниток. На першому етапі, перш ніж приступити до виконання роботи, необхідно ретельно опрацювати кожну деталь ескізу. Другий етап роботи – оформлення контуру малюнка чорними нитками. На третьому етапі – необхідно настричь нитки потрібного кольору як можна дрібно, як би перетворюючи їх в пух, тоді робота буде виглядати більш виграшно. Викладати підготовлені нитки, потрібно на малюнок, попередньо рясно змащений клеєм «ПВА». Причому, відразу весь малюнок клеєм не змащується, а тільки ті місця, над якими робота ведеться в даний момент. Робота виконується зверху вниз.

Заповнивши простір всього малюнка, роботі необхідно просохнути. Коли робота просохне, її акуратно виріжте по контору чорних ниток.

Етапи виготовлення роботи.

1. Підберіть ескіз малюнка. Перенесіть малюнок на картон.

2. Оформіть контур малюнка чорними нитками.

Так виглядає робота, повністю оформлена чорними нитками.

3. Підготуйте нитки потрібного кольору – стрижемо нитки як можна дрібніше, як би перетворюючи їх в пух, тоді робота буде виглядати більш виграшно.

По закінченні роботи підготовлені нитки можуть залишитися, вони вам знадобляться для таких робіт, які ви покладете в мішечки з замочком.

4. Далі починайте викладати підготовлені нитки на рисунок, відразу весь малюнок клеєм не змащуйте, а тільки ті місця, над якими працюєте в даний момент. В ході роботи використовуйте зубочистку або пилочку для нігтів відслужила свій термін, це треба для того щоб ниточки лягали впритул один до одного. Робота виконується зверху вниз.

5. Продовжуйте заповнювати простір всього малюнка. Далі дайте роботі просохнути 10-12 годин.

6. Коли робота просохне, виріжте готовий малюнок по контору чорних ниток.

Робота готова.

Не забувайте всі творчі роботи приносити після карантину до дитячого садочку.

Вихователь: Істифєєва А.В.

Завдання ІІ

Шановні матусі та татусі,  сьогодні хочу запропонувати вам згадати про режим дня вашої дитини, адже в умовах карантину це так важливо.

.

Отже, якщо у вас в родині з режимом дня все гаразд ,  пропоную вам виконати з дітками такі завдання:

1.Уточніть, які уявлення має ваш малюк про геометричні фігури. Запропонуйте дитині розглянути  картинки та дати відповідь  на запитання «На яку геометричну фігуру схожий цей предмет?»

•

2.Запропонуйте дитині  вивчити вірш за допомогою мнемотаблиці «Зайчика злякались» (вірш читає дорослий, потім дитина  відтворює текст вірша за допомогою картинок-символів, які відповідають кожному віршованому рядку ).

3.Якщо малюк втомився виконайте руханку « Кенгуру стрибав…»

4.Дидактична гра буде до вподоби завжди «Хто, що їсть?»

«Знайди частинку»

У вечірні години корисні спокійні заняття, то ж пропоную виготовити іграшку з паперу власноруч, сьогодні такою саморобкою буде «Зайчик». Виконуючи покроково завдання ви легко його створите. Для роботи вам знадобиться аркуш паперу квадратної форми.

Бажаю успіху та приємного спілкування з малюком.

Вихователь: Гнойова Т. П.