12.02.2024р.Реалізуємо освітні завдання за темою “Веселі малята- здорові хлоп’ята (здоровий дух).” Підтема: ” Що робить нас здоровими?”

1.Доброго ранку, шановні батьки і діти. Зверніть увагу дитини на природні зміни, що відбуваються, запитайте, чи відчули ви , чому останній день зими називається лютим?

2.Пригадайте події вихідного і розкажіть про приємні спогади, хто з вас бував на вулиці, хто вживав овочі та фрукти.
3.Запропонуйте ігрову іправу ” Треба це робити”.
Треба: чистити зуби, їсти цибулю і часник, їсти овочі і фрукти, робити ранкову зарядку, відпочивати вдень. Підсумуйте, що літи, які виконують корисні дії, будуть здоровими.

4.Вправа’ Можу- не можу”.
1.Складіть шнурок двома руками.
2.Викладіть із шнурка квадрат однією рукою. Як легше? Добре,коли дві руки.
3.Пройти від одного місця до визначеного ,а потім подолати ту саму відстань, сидячи на голенях. Як зручніше і швидше? Добре, що можемо ходити. Проведіть вправу з хусткою, знайти певні предмети з відкритими і зав’язаними очима. Добре, коли можеш гарно бачити. Як складно людям, які не мають такої можливості- ходити, бачити, чути. Як їм потрібна наша допомога і підтримка?

5.Запросіть подякувати своєму тілу за здоров’я: рукам- що вміють і можуть.
– Що можуть робити їх руки, ноги, очі,вушка, язик, ніс.
Дякую своїм рукам за те,що я можу малювати.
Зауважте,що людина схожа на дерево: виростає, міцнішає, може хворіти. Ми будемо намагатися бути міцними, як дерева,щоб встояти проти будь- якої негоди.
6.Запросіть дитину до розмови про те,що дозволяє людині зберігати здоров’я,поясніть,чому для здоров’я важлива чистота?

– Що такого в овочах і фруктах,що ми маємо їх вживати щодня?
– Як людині допомагає бути сильним фізкультура?
– Які взимку корисні спортивні ігри та вправи?

Вихователь: Валентина СКІДАН.