19.03.2020р.- Здоровий спосіб життя

 

Всі ми знаємо, що здоров’я – основна складова успішного майбутнього. Здоров’я  закладається при народженні дитини та укріплюється протягом усього життя.Для того,  щоб його зберегти потрібно дотримуватися певних правил-це не тільки покращить ваш фізичний стан, але й допоможе вберегтись від різних хвороб в тому числі від вірусу COVID-19.

Здоровий спосіб життя – це система поведінки людей, яка направлена на постійне фізичне вдосконалення, культуру харчування і взаємних стосунків, повноцінного сімейного життя, високу творчу активність, високоморальне відношення до навколишнього середовища, людей і самих себе. Регулярне , збалансоване харчування та вживання овочів, фруктів, зелені буде сприяти здоров’ю.

Правильне харчування —основа здорового способу життя . Воно сприяє зниженню  захворюваності, поліпшенню психологічного стану, а саме  головне –підвищенню працездатності та цікавості до навчання.

 Правила здорового способу життя:

  1. Саме головне – запрограмувати себе на ведення здорового способу життя, виявити бажання бути здоровим.
  2. Відмовитися від шкідливих звичок.
  3. Дотримуватися правил особистої і суспільної гігієни; прагнути до чистоти та охайності.
  4. Навчитися правильно та ефективно поєднувати працю та відпочинок, використовувати скарби Природи – сонце, повітря і воду.
  5. Навчитися раціонально харчуватися, виходячи з умов нашого життя та особливостей української національної кухні.
  6. З повагою та любов’ю відноситись до засобів фізичної культури – правильне регулювання необхідного обсягу фізичного навантаження.
  7. Здоровий способ життя у дітей дошкільного віку визначаються наявністю знань і уявлень про елементи цього поняття (дотримання режиму, гігієнічних процедур, рухової активності), і вмінням реалізовувати їх у поведінці і діяльності доступними для дитини способами (чистити зуби, мити руки, робити зарядку ).

     

За своє здоров’я та життя треба боротися

Бажаємо Вам здоров’я і щоб ніяких там вірусів!!!

Матеріал підготувала

сестра медична старша

Яковченко Ірина Іванівна

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.