01.02.2024р. Реалізуємо освітні завдання за темою “Кухар на кухні”. Підтема: ”Святковий обід”.

1.Доброго ранку, шановні батьки і діти. Почніть розмову із ігрової вправи “Хочу вас почастувати”, дитина, дивлячись на картинку, обирає щось, чим хоче почастувати. Називає кого, промовляючи лагідно слова “Хочу вас почастувати…” і називає страву. І коротко говорить щось гарне про цю страву, щоб захотілося її з’їсти.

2.Запросіть дитину обговорити, скільки всього нового вони дізналися про кухарську  справу і професію кухаря.

3.Проведіть ігрову вправу “Ніс, який все знає” Запропонуйте  дитині відгадати із заплющеними очима за запахом плоди, продукти, прянощі та рослини.

4. Вправа” Порівняй”. Намалюйте та порівняйте пиріжок і печиво,печиво і бублик, цукорницю і чайник, цукерки і морозиво. Чим подібні та чим відрізняються вказані страви.
5.Запросіть переглянути мультфільм ” Лисиця і Журавель“, щоб зрозуміти, чому в Лисиці не вийшов званий обід. Нагадайте,що наступного дня в гості прийдцть батьки, то треба уникнути помилок Лисички.

– Як зрозуміли, що таке званий обід?
-Як ви зрозуміли, що Лисичка хотіла пригостити Журавля?
-Чому ж кашу гостя вона сама ж і з’ їла, а Журавель пішов голодним?
– Який важливий урок для нас- якщо запросив, то треба зробити все так, щоб гостям було зручно і смачно.

6.Виконайте завдання

Вихователь: Валентина СКІДАН.