04.05.2022р. – Ознайомлення з піснею «А у мамочки є я» у виконанні І.Яворського, розучування таночку з матусею.

Група раннього віку «Кмітливчик», молодша група «Буратіно»

Все починається з мами! Вона найрідніша людина у всесвіті. І найкращий подарунок для мами це здорові діти.

Мама завжди піклується про своїх дітей. Сумує дитина – разом з нею сумує і мама. Радіє дитина – рада за неї і мама. Мама слідкує, щоб її дитина була охайною, акуратною, смачно нагодована. Недаремно кажуть: «На сонці тепло, а біля мами добре».

Діти ніжно люблять своїх матусь. Так хочеться пригорнутися до маминої руки. Заглянути у добрі мамині очі. У кожної дитини мама – найкраща.

Шановні батьки! Пропоную вам напередодні  Дня матері ознайомитися і почати розучування пісеньки про маму та потанцювати разом з малюками.

Пісня «А у мамочки є я» вик.І.Яворський

Є у киці кошенятко
А в собачки цуценятко.

А у мамочки є я.

Ось і пісенька моя.

Є у мишки мишенятко
А в корівки є телятко.

А у мамочки є я
Ось і пісенька моя.

Є у равлика хатинка,

А у дощика хмаринка.

А у мене мама є

Любо сонечко моє.

Таночок з матусею (“Пісня про матусю”музика Анни Олейникової, слова Лариси Ратич, виконує Анастасія Карабан)

На вступ дитина підходять до матусі і запрошує на танець.

1. Сонечко у гості хоче завітать, пісню про матусю будемо співать, (дитина веде матусю за руку в центр кімнати)

Мама теж дарує промені свої – сонечком ласкавим кличемо її.  ( утворюють пару, тримаючись за руки, кружляють)

Приспів:

Знають діти, знають діти: мама може все на світі! Дзвінко й весело співаю про матусю я! (злегка присідають, руки ставлять на пояс).

Наймудріша, найдобріша, найдорожча, наймиліша, ще вона – найкрасивіша! – Матінка моя!. (разом злегка присідають, тримаючись за руки).

1. Радісно сміється весняна блакить, пісня про матусю високо летить. (піднімають руки вгору й усміхаються)

Підхопили пісню друзі всі мої, мама – друг найкращий, любимо її! (разом плескають у долоньки)
Приспів;

Знають діти, знають діти: мама може все на світі! Дзвінко й весело співаю про матусю я (дитина й матуся обертаються навколо себе праворуч)
Наймудріша, найдобріша, найдорожча, наймиліша, ще вона – найкрасивіша! – Матінка моя! (дитина й матуся обертаються навколо себе ліворуч,  дитина обіймає матусю).

Музичний керівник Притика Т.О.