12.10.2022р. Реалізуємо освітні завдання за темою ” Граємо у дворі” підтема “Ігри нашого двору”.

1.Шановні батьки,розкажіть дитині про ігри, якими ви грались у дворі в часи свого дитинства.

2.Перегляньте разом з дитиною картки з різними  місцями міста ( парк, двір, смітник,перехрестя). Оговоріть, у якому місці краще за все грати дітям; в які ігри можна грати у цьому місці, у які неприпустимо; яка очікує дітей  небезпека у цих місцях.

3.Запропонуйте дитині переглянути пізнавальний мультфільм

” Корисні підказки.  Безпечний двір”.

4.Складіть схему – підказку, що робити, якщо ти заблукав на вулиці:

–до кого можна звернутися по допомогу;

– що необхідно повідомити про себе, про своїх близьких;

– обговоріть алгоритм дій;

-потренуйтесь з дитиною повідомляти таку інформацію.

5.Запропонуйте дитині ігри без іграшок, із тим матеріалом, який можна знайти на вулиці (камінці, каштани, насіння рослин).

6.На прогулянці зверніть увагу дитини на те, як облаштований ігровий майданчик у дворі ( що біля чого). Вправляйте у складанні невеличких повідомлень  за змістом того, що дитина бачить на ігровому майданчику. Наприклад. Це гойдалка. На ній гойдаються діти. Треба бути обережним біля гойдалки. Гойдатися – це весело.

7.Вивчіть з дитиною вірш Г. Шевчук ” Дари осені”.

Восени врожай збирають

На городах і в садках.

Груші, яблука звисають

На тонесеньких гілках.

В лісі білочка руденька

Під пеньком знайшла грибок.

Ухопила – та хутенько

Заховала в теремок.

Підготувала вихователь: Трохимчук О.І.