14.10.2022р. – 14 жовтня в Україні є державним святом – День захисників і захисниць України

14 жовтня ми святкуємо велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. А іще в цей день в Україні відзначають День українського козацтва. Це дуже важливе свято для нашого народу. А ще ми святкуємо День захисника і захисниці України. Ми щиро вітаємо їх зі святом, вдячні їм за мужність і героїзм, і віримо в наші ЗСУ.

Тільки в нас на Україні небо синє-синє,

Тільки в нас на Україні сонечко ясне.

Шановні батьки! Пропоную вам прослухати і вивчити веселу пісню “Славні козаки” Валентина Лисенка, яка розповідає про мужніх воїнів, які мали славні вуса та гострі шаблі, за допомогою яких вони з легкістю давали відсіч всім ворогам.

Пісня “Славні козаки”

Музика та слова Валентина Лисенка

1. А ми славні козаки,

Маєм вуса, ось які!

Маєм шаблю на запас.

Не злякає ворог нас!

1. А ми силоньку свою,

Та й покажем у бою.

Ми завзяті вояки,

Запорожці-козаки.

1. Ой дівчатонька хоч раз,

Подивіться ви на нас.

Ми ж найкращі парубки,

Запорожці козаки.

А ще козаки дуже любили танцювати гопак. Пропоную і вам, шановні батьки, затанцювати з дітками під «Гопак» Леоніда Ямкового.

Швидше всі ставайте

Танцювати починайте.

«Гопак» Леоніда Ямкового

А тепер можна і пограти.

Рухлива гра «Козацька каша»

На столі або стільчику розкласти ложки (по дві по кількості граючих). Діти стають навколо  стола. Дорослий вмикає жваву музику. Поки звучить музика, діти біжать по колу – “варять кашу”. Після команди, за зміною музики, потрібно підбігти до стола, взяти ложки і грати на них під музику.

Музичний керівник Притика Т.О.