19.03.2020р. – Весна-красна

1.Прочитайте та вивчіть з дітьми вірш Т.Коломієць “Веснянка”.

Запитайте: -Про що розповідається у вірші? Для кого несла гостинці весна-красна? Який гостинець отримали ягнята? Чому гусятам подарувала весна водицю? Чим будуть ласувати каченята? А що ж діткам принесла? Прочитайте вірш  ще раз. Запропонуйте дитині разом з вами повторювати рядки вірша, які, з часом, вона запам’ятає . Мовна гра “Весна яка?”- дитина підбирає слова прикметники.

Вихователь: Горбенко С. Л.

2. Поспостерігайте з дітьми за пробудженням природи з приходом весни. Розгляньте з ними картинку весняних змін у природі, зверніть увагу на особливості весняної погоди. Запропонуйте гуашевими фарбами блакитного кольору та пензликом намалювати, як течуть струмки. Тема “Біжить водичка”(провести прямі ліній пензлем зліва на право.)

Вихователь: Населевська Г.М.