20.03.2024р.Реалізуємо освітні завдання за темою:”Мрії і бажання”(підтема:”Веселі забаганки”).

Доброго дня шановні батьки та діти.

  1. Початок вашого спілкування з малюком радимо наповнити гумором. Розіграйте кумедну ситуацію: дорослий з’являється з ластовинням на носі. Вдайте, що нібито нічого не відбулося, стежте за реакцією дитини. На запитання дитини «Що це у Вас на носі?» візьміть маленьке люстерко і з подивом знайдіть на обличчі ластовиння. Поясніть , звідки воно з’явилося; чому їх так називають; коли їх буває найбільше. Запропонуйте дитині пошукати ластовиння у себе на обличчі.
  2. Розкажіть, що веснянки з’являються навесні, це перші провісники приходу тепла, весняного сонечка. Запитайте в дитини, чи можна вередувати з приводу появи на обличчі ластовиння. Запропонуйте та переконайте  малюка, що це не є приводом для поганого настрою.
    . Обговоріть з дитиною значення поняття «забаганки», співвіднесіть їх із поняттями «мрія», «бажання», «мета».
    Запитайте ,що для життя людини має більше значення – мрії чи забаганки? Від чого легше відмовитися? Що можна назвати вередуванням? Що вимагає більше зусиль?
  3. Запропонуйте малюку переглянути відео “Як досягти бажань”перейшовши за посиланням:
  4. https://www.youtube.com/watch?v=nv_YZFgI7Kg
    6. Організуйте роботу з конструювання з паперу квадратної форми. Покажіть, як, на відміну від звичайного життя, забаганки за допомогою творчої гри з папером можна здійснювати легко: хочеш, можеш зробити з квадрату літачок чи конвертик, чи човник, чи тюльпан. Запропонуйте дитині  вибрати , яку фігуру вона б хотіли б зробити, домовтеся разом, в якій послідовності виконуватиме різні забаганки. Зауважте, що на відміну від мрії або сильного бажання чогось досягти, від забаганки легко відмовитися. Підтримайте
    дитину , в намаганні навчитися складати папір за зразком.
  5. Перегляньте відео “Саморобки з паперу” перейшовши за посиланням:
  6. https://www.youtube.com/watch?v=JLV8_RZ-WEA
  7. .Виконайте Вправу «Склади речення за схемою».

Бажаємо приємного спілкування з дитиною.

Вихователь: Тетяна ГНОЙОВА.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *