20.04.2021р. – Вівторок- день у нас жовтий, теплий,сонячний, солодкий

У рамках проведення  Тижня  психології у ДНЗ №1»Орлятко» 20.04.2021р. був проведений «Жовтий день Кольорового тижня». До цього дня працівники і діти групи «Дзвіночок»  прикрасили групу кульками, іграшками, предметами жовтого кольору.
Колір дня сьогодні жовтий,
Тобто теплий він, як сонце.
Жовтий – захист і надія,
Процвітання, сила, мрія.
Жовтий сонях, жовта динька,
Жовтий мед і жовта бджілка.
Жовте – щастя, радість, жито,
Як же дітям не радіти.
Жовтий сонях розквітає,
Сонце жовте всім нам сяє.
Промінці яскраві шле,
Жовте літо принесе.
Вихованці групи ознайомились із значенням жовтого кольору – кольору Сонця. На занятті « Сонце гріє,сонце сяє – вся природа оживає» діти розширили знання про значення Сонця для людей, рослин, птахів, тварин, про його необхідність для всієї планети Земля. Малюки з великим задоволенням виготовили віночок, намалювали сонечко долоньками, гралися в ігри «Чарівна торбинка», «Дістань сонячний промінчик», «Гостюємо у друзів», «Жовтий ланцюжок», відгадували загадки, слухали кольорову казку «Жовта веселка»,вивчили вірш . Цікаво, весело і змістовно пройшов для дітей день у садочку, а педагоги закладу у жовтому вбранні випромінювали тепло, дарували дітям радість і турботу.