03.06.2022р. -Реалізуємо освітні завдання за темою “Мрії і бажання”(підтема “Мрію відкривати таємниці”).

1.Сенсорна гра.

Запропонуйте дитині створити власну сенсорну коробку. Наприклад, насипати в неї зерно, макарони та дрібні іграшки з Кіндер-сюрпризів, пазли,все перемішати. Нехай дитина відшукує іграшки та відгадує, що саме знайшла, не дістаючи.

2.Фестиваль лабіринтів.

Повідомте дитині, що сьогодні вона буде учасником лабіринтів та хитрих завдань. Запропонуйте пограти в гру “Твістер” – вона допоможе закріпити уміння орієнтуватись у просторі, набути вправності та швидкості. Ведучий називає колір, на який потрібно стати ногою або рукою як можна швидше. потім поміняйтесь з дитиною ролями.

3.Конкурс “Правило лівої та правої руки”.

Зацікавте дитину повітряними гелевими кульками, що висять на різній висоті – потрібно знайти спосіб щоб дістати її та проколоти. Під час цього дитина має виконувати дії або правою, або лівою рукою, за командою дорослого.

4.Конкурс “Знавці математики”. 

Запропонуйте  дитині математичні завдання: заповнити цифровий ряд в математичній піраміді; знайти в кімнаті предмети, схожі на геометричні фігури.

5.Завдання №3,4 у Книзі дошкільника.

6.”Класики”, “Шукачі та слідопити”.

Запропонуйте дитині пограти на свіжому повітрі в гру на просторову орієнтацію “Шукачі та слідопити”. Дитині потрібно знайти заховане за названими ознаками, наприклад: – Знайди кругле, червоне, стрибуче (м’яч).

Запропонуйте гру в класики; можна декілька варіантів гри.

Вихователі Силка О.Д., Друк Л.В.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *