22.11.2023р. Реалізуємо освітні завдання за темою ”Дорослі та діти” підтема “Граємо всі разом”.

1. Гра “Дружньо разом”. Діти стають серед кімнати отримують команду розбігатися по кімнаті  та виконують рухи притаманні одній з ігор. Змінити ведучого на дитину.

2. Покажіть дітям зображення геометричних фігур та запитайте, які фігури мають лежати разом, а які окремо (систематизація за один- два ознаками). Мовленнєву діяльність дітей побудуйте на визначені слів “разом “та “окремо”. Наведіть приклади застосування таких снів. Сприяєте використанню слова “разом” у запрошеннях до гри, фразах, які супроводжують та закінчують гру.

3. Діти залюбки хизуються своїми знаннями у сфері “люди” та розказують з ким і в які ігри вони грають “разом”. Запитайте, чому іноді дорослі та діти грають у свої ігри “окремо”. Перелічити дорослі та дитячі ігри та визначити спільні, в які  можна гратися разом. Введіть слово сімейні, як  ігри в які можна грати всією сім’єю – “разом”. Запропонуйте дітям системну підлогу “Йти та говорити” (крокуючи шляхом діти на кожний  сектор  шляху розповідають яка гра (доросла, дитяча, сімейна), як у неї грати з ким разом грали, подобається чи ні).

4. Поекспериментуйте: запропонуйте дітям запросити та пограти з друзями у командних використовуючи тільки жести. Впевнітьця разом, що мова допомагає порозумітися. Зверніть увагу дітей,  що є люди, які не чують  або не можуть висловитися. Що вони  не такі як усі, але мають такі особливості. Необхідно прагнути навчатися розуміти  таких людей. Порозумітися допоможе знання жестів-  запрошення, подяки, показ напряму то що.

5.Набір розвивальних завдань. Картка № 32.

Вихователь: Інна НІКОЛАЄНКО.