03.06.22р. – Слухання музики: «Марш» з балету «Лускунчик», муз. П.Чайковського, вправа з елементарної імпровізації «Барабанне коло»

Старші групи

Шановні батьки! Пропоную вам разом із дитиною вслухатися у звуки чарівної музики П.Чайковського, а саме прослухати «Марш» з балету «Лускунчик». Музика маршу чітка, бадьора, має веселий настрій.

Слухання музики: «Марш» з балету «Лускунчик»

Після прослуховування, пропоную вам вправу на елементарну імпровізацію. Бути адаптивним у житті, на ходу «ловити хвилю» — актуально як ніколи. Тому дуже необхідним є вміння імпровізувати. Це позитивно вплине на розвиток таких якостей, як самопрезентація, комунікативність, лідерство.

Вправа з елементарної імпровізації  «Барабанне коло»

Дорослий і дитина сидять на підлозі з барабанами. Якщо немає барабанів — із будь-якими підручними інструментами (ложки, палички). Дорослий  починає грати й задає пульсацію. Бажано робити це невербально, без пояснень — привернути увагу дитини жестами й мімікою, відтак одразу переходити до дії. Дорослий задає ритм, а дитина підлаштовується. Виходять звукові хвилі. Будь-які вказівки бажано робити без слів, максимально показувати й спрямовувати прикладом.

Потім запропонувати створити імпровізацію під музику, яка була надана для слухання («Марш» з балету «Лускунчик», муз. П.Чайковського).

Музичний керівник Притика Т.О.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *