06.12.2023 р. Реалізуємо освітні завдання за темою ”Секрети шафки” підтема ”Вітрини”

1.Продемонструйте дитині презентацію різних магазинів та зовнішній вигляд вітрин.

Запитайте, який магазин є  найрозумнішим ( книжковий), найсмачнішим ( продуктовий), найактивнішим (спортивний), найулюбленіший магазин дітей ( іграшковий); магазин, у якому є всі товари одразу

( торгівельний центр).

2.Проведіть з дитиною гру ” Вправні господарі”. Створіть список покупок у спортивному, продуктовому, книжковому, іграшковому магазинах. Надайте дитині  приклад діалогу продавця та покупця.

3.Організуйте порівняння різних товарів на вагу. Нехай дитина сама спробує визначити, які з пари предметів є легкими, а які -важкими. Надайте можливість зважити товари на різних видах ваг.

4 Запропонуйте дитині викласти одну групу товарів для зручного пошуку покупцями у торгівельному залі. Повідомте, що існує професія, люди якої відповідають за розміщення товарів на полицях у магазинах і роблять вітрини. Ця професія має назву- мерчендайзер.

5.Виконайте завдання

Вихователь: Марина ЧОРНОУСЕНКО.