04.10.2023 р.-Реалізуємо освітні завдання за темою “Двір” (підтема “Граємо у дворі садочка”)

1.Доброго ранку, шановні батьки. Продовжуємо знайомитися із темою “Двір” (підтема ” Граємо у дворі садочка”). Запропонуйте дитині поглянути  з вікна на подвір’я,  “сфотографувати” уявною камерою двір. Проведіть бесіду за такими запитаннями:

-Чи багато місця для ігор у дворі?

-Що ви побачили у дворі для ігор?

Закріпіть назву “ігровий майданчик”- місце для ігор дітей.

-Де ще ви бачили ігрові майданчики?

Закріпіть правило “Разом граємо, нікого не ображаємо”

2.Розгляньте з дитиною іграшки для спільних ігор.

3.Вивчіть зазивалку до гри

-Гей, малята, не сідайте,

З нами ви у гру пограйте.

-Хто шукає супер-гру,

Ім’я гучно я кажу

4.Пограйте з дитиною  в гру «БУДЬ УВАЖНИМ»

Дитина повинна виконувати рухи відповідно до команди дорослого: «зайчики» — стрибати; «конячки» — бити «копитом об підлогу»; «раки» — задкувати; «птахи» — бігати, розкинувши руки; «лелеки» — стояти на одній нозі. У цій грі потрібно бути уважним.

5.Виконайте разом завдання. Веселинка й Добрик полюбляють грати разом зі своїми друзями.Чи радієш ти, коли друзі запрошують тебе пограти? Розглянь малюнок. В якому настрої Добрик і Веселинка? Як ти гадаєш, чому так сталося7 Нмалюй своє обличчя у той момент,коли граєш разом із дітьми.

Вихователі: Скідан В.М., Ніколаєнко І.А.