18.05.2022р. Реалізуємо освітні завдання за темою “Дорослі та діти”

Завдання 1.

Добрий день, шановні батьки, попросіть дитину назвати своїх рідних: хто в родині дорослі, а хто діти. Зауважте, що у тваринному світі також є дорослі та малюки, дорослі люблять своїх малюків, піклуються про них. Запропонуйте дитині розглянути картинки та обєднати дорослу тваринку з її дитинчам.

Завдання 2.

Розкажіть дитині казкову історію В. Сутєєва «Пригоди ведмедика»

Пішли якось діти до лісу по гриби. Узяли з собою іграшкового ведмедика та й забули його під деревом.

Прибігли до ведмедика зайці.

– Не бійся, ведмедику! У нас в лісі добре!

Тут стали й інші звірята підходити, усі раді новому гостю, кожному хочеться його чимось пригостити. Білка горіх принесла, заєць – морквину, їжак – ягід.

А ведмедик сидить, як сидів, не ворушиться, нічого не бере.

– Який вередливий ведмідь! – закричала сорока. – Нічого не хоче!

Тут почувся страшенний тріск, і з чагарнику вилізла ведмедиця.

– Де тут моє ведмежатко?

Злякалися звірі та втекли.

Понюхала ведмедиця іграшку.

– Еге! Та це ж не справжній ведмедик!

– А понесу-но я його своїм діткам, нехай пограються!

Гарна вийшла іграшка для маленьких ведмежат.

Після слухання, розпитайте:

-Хто загубив ведмедика в лісі?

-Чому дитинчата звірів прийняли ведмедика за справжнього?

-Для кого віднесла ведмедиця іграшку?

Завдання 3.

Розкажіть дитині, що дорослі люди роблять самостійно: готують їжу, прибирають, доглядають за одягом та речами, роблять закупи, застилають постіль, чистять зуби, миють посуд тощо. Запропонуйте дитині назвати, що вона вміє робити самостійно. Кожну відповідь супроводжуйте аплодисментами, висловлюючи повагу до таких дорослих дій.

Завдання 4.

Виконайте завдання в Альбомі з художньо – творчої діяльності,  частина 2, сторінка 33.

Запропонуйте дитині відшукати курчат перепілки у траві, а потім- намалювати круглі тільця перепеляткам, щоб усі їх побачили.

Завдання 5.

Виконайте завдання в Книзі малюка на сторінці 62

Підготували вихователі:  Іщенко О.М., Трохимчук О.І.