30.05.22р.-Ігри зі скакалкою для дошкільнят.

Шановні батьки , пропоную разом з малятами виконати ранкову руханку.

1. Ігри зі скакалкою для дітей

Вже до трьох років більшість дітей добре бігають і вміють стрибати на двох ногах, а хтось навіть на одній. Ігри зі скакалкою допомагають розвивати велику моторику, роль якої в розумовому і мовному розвитку не на останньому місці. Ігри підходять для будь-якої кількості дітей, грати в них можна у дворі будинку або в дитячому саду.

«Змійка»

Дорослий бере скакалку за один кінець і створює хвилі, а дитина від них ухиляється (в сторону, перестрибує).

«Павутина»

Вдома чи на подвір’ї дорослий обв’язує скакалкою, спортивну драбинку, лаву, стіл або дерево так, щоб вийшло подобу павутини. Дитина послідовно її розплутує, потім можна помінятися ролями: малюк робить павутину, а дорослий розв’язує, сам або з його допомогою.

Перетягування канату

Для цієї гри потрібна дуже міцна скакалка. Двоє дітей беруться за кінці і тягнуть в різні боки. Позаду учасників можна поставити кубики як лінії фінішу. Перший, хто торкнеться предмета позаду себе, виграв.