Проєкт “Незламні діти. Я чекаю”: фільм про дітей, котрі мріють та вірять, не дивлячись на війну

Документальний проєкт “Незламні діти. Я чекаю” розповідає історії українських дітей, які побачили війну на рідній землі, але не покинули своїх мрій та переконань.

Подивитися фільм можна за посиланням: https://youtu.be/ZKtpFCrp1zM

Серед героїв фільму 12-ти річна Яна з Нью-Йорка Донецької області, яка опинилась з мамою і братом на вокзалі в Краматорську під час обстрілу рф 8 квітня 2022 року. Їх родині вдалось вижити, але Яні та її мамі довелось пройти протезування кінцівок в США. Також своєю історією поділились Анна та її брати Матвій і Андрій. Їх мати Ївга доєдналась до медичного батальйону “Госпітальєри” після того, як їх батько загинув на фронті. Соломія грає на сопілці та збирає гроші для ЗСУ. Дівчинка чекає, щоб її тато повернувся з війни з перемогою та вони всієї родиною поїхали на море в Бердянськ. Та інші історії про те, як діти всіма силами наближають нашу перемогу.

Документальний проєкт “Незламні діти. Я чекаю” документує свідчення дітей про воєнні злочини рф проти українського народу та людяності.