12.05.22р.- Фітбол-гімнастика для старших вікових груп.

Для дітей старших вікових груп, «Грайлики» та «Дзвіночок»

Повноцінний розвиток дитини складно уявити без фізичної активності. Прогулянки, пробіжки, ігри – всі ці речі дозволяють організму формуватися і розвиватися, роблячи дитину сильнішою. Одним з сучасних інноваційних засобів фізичного виховання є фітбол – гімнастика. Фітбол, в перекладі з англійської, означає «м’яч для опори», який використовується в оздоровчих цілях. Вправи на м’ячах унікальні за своїм впливом на організм. Вони мають оздоровчий ефект, який підтверджений досвідом роботи спеціалізованих корекційних і реабілітаційних медичних центрів Європи. Гімнастичні м’ячі – фітболи, насправді неймовірно універсальні. Ви можете займатися з ними всією сім’єю, незалежно від віку, гратися зі старшими дітьми і займатися з новонародженими, виконувати вправи під час вагітності і навіть використовувати м’яч, паралельно працюючи за комп’ютером. Зрозуміло, великий м’яч яскравого кольору дітям подобається відразу. Тут навіть найспокійніша і байдужа до спорту дитина не пропустить можливості повеселитись.

Якщо говорити про малюків, то заняття з фітболом зміцнюють вестибулярний апарат і розвивають координацію. Гімнастичний м’яч дозволяє дитині розслабитися і розслабити м’язи живота. Це сприяє поліпшенню травлення.

Фітбол чудово впливає на стан хребта, зміцнює і розвиває всі групи м’язів. Якщо використовувати фітбол за комп’ютером замість звичайного крісла, можна побачити його позитивний вплив на стан спини і загальне підвищення тонусу організму. Незалежно від віку, діти люблять грати, стрибати і перекочувати м’яч. Не виникає жодних сумнівів, геніальність гімнастичного м’яча – в його простоті.

 

Фітбол-гімнастика дозволяє вирішувати наступні завдання:

Розвиток рухових якостей;

Розвиток і вдосконалення координації рухів і рівноваги;

Зміцнення м’язового корсету, створення навички правильної постави;

Покращення функціонування серцево-судинної та дихальної систем;

Нормалізація роботи нервової системи, стимуляція нервово-психічного розвитку;

Поліпшення кровопостачання хребта, суглобів і внутрішніх органів, усунення венозного застою;

Поліпшення комунікативної і емоційно-вольової сфери;

Адаптація організму до фізичного навантаження.

Шановні батьки! Пропоную разом з малятами спробувати руханку на фітболах.

 

Займайтеся фітбол-гімнастикою разом з дітьми як в дитячому садку так і вдома.

І отримуйте позитивний емоції, радість і задоволення, адже це найголовніше!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *