НОВИНИ БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ

1.   9 березня 2023 року вихованці і педагоги ДНЗ 1 “Орлятко” зібрались, щоб відсвяткувати День народження Т.Г.Шевченка. Діти ознайомилися з цікавими фактами із життя великого Кобзаря, співали пісні, водили хороводи і грали в веселі ігри. Музичний керівник Т. Притика

2.  В дошкільному закладі 13.03.2023р.відбулась зустріч практичного психолога Панчук І.І. з працівниками в рамках проєкту “Завжди поруч”. Присутні ознайомились з ознаками ПТСР (посттравматичний стресовий розлад), технікою роботи в уяві “Метод екрану”, з притчею про щастя “Чашка кави” та дихальною практикою стабілізації від С.Ройз.

3.15.03.2023 року в закладі дошкільної освіти інструктором з фізкультури Фоменко Н.І. спільно з вихователем старшої групи Друк Л.В. була проведена пізнавально-спортивна розвага “Щоб батьки могли радіти, що такі в них спритні діти”, присвячена Дню Здоров’я. Діти із задоволенням приймали участь в естафетах, відгадували загадки, грали в гру “Кашовари”, обговорили питання користі здорового харчування та в нагороду від клоуна-Пустунчика отримали смачні яблука .

4.В дошкільному закладі протягом тижня з 13.03-17.03.2023р. проводилась психодіагностична робота практичного психолога Панчук І.І. з дітьми середнього дошкільного віку групи “Пізнайко” з метою комплектації корекційних груп.

5. З метою посилення контролю за збереженням життя та здоров’я учасників освітнього процесу, попередження надзвичайних ситуацій в закладах освіти, з урахуванням збройної агресії російської федерації проти України, 17.03.2023 року в ЗДО №1 «Орлятко» волонтери Товариства Червоного Хреста України в місті Конотопі провели навчання працівників закладу щодо питань мінної небезпеки і вибухонебезпечних предметів, дій в надзвичайних ситуаціях та в разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів. Інструктори з мінної небезпеки Леонтович С.А., Сахно Л.П. просто і доступно розповіли присутнім, якими бувають вибухонебезпечні предмети та принципи їхньої дії, як і де ворог може залишати по собі міни, снаряди та розтяжки, правила поводження з ними. Головне, що працівники закладу дошкільної освіти ще раз переконалися на випадках із життя, що правила безпечної поведінки необхідно знати всім, хто зараз проживає в Україні, адже повне очищення країни від мін триватиме роками навіть після завершення війни.

6. 24.03.2023р. у Конотопському ЦДЮТ відбулося вручення педагогам міста Почесних грамот Верховної Ради України. За заслуги перед українським народом Почесною грамотою була нагороджена директор (завідувач) Конотопського ДНЗ№1 “Орлятко” Товкач В.М.

Колектив закладу щиро вітає Валентину Михайлівну з отриманням заслуженої нагороди, яка є підтвердженням її високих професійних якостей. Бажаємо успішного подальшого життєвого шляху і якнайшвидшої реалізації масштабних цілей нашому енергійному та креативному керівнику💐

7.ГОДИНА ЗЕМЛІ – це найбільша світова ініціатива на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів. У 2023 році Година Землі відзначається 25 березня. Люди по всьому світу з 20.30. по 21.30. вимкнуть світло на одну годину. У рамках реалізації заходів щодо проведення Години Землі-2023р. увага працівників ДНЗ №1 «Орлятко» була привернута до проблем Планети, зокрема змін клімату, глобального потепління, забруднення довкілля, споживацтва, неправильного використання ресурсів. Для них була організована інформаційна виставка з питань збереження енергоресурсів та охорони навколишнього природного середовища. Педагоги провели з дітьми інтегровані заняття «Збережемо природні ресурси», «Бережемо папір – бережемо ліс», «Бережімо воду», які спрямовані на реалізацію ідей освіти для сталого розвитку. Для малюків були організовані перегляди відеосюжетів та мультфільмів про раціональне використання природних ресурсів, енергоносіїв. Дошкільники із задоволення взяли участь у конкурсі дитячих малюнків «Нехай Земля квітує всюди – планету збережімо люди!»

Для нас Година Землі 2023 року – це більше, ніж просто одна година, присвячена Землі. Це — рух за наше майбутнє. Вона присвячується усім, хто: в укритті, на передовій, рятує життя в операційних, розбирає завали, гасить пожежі, рятує тварин, допомагає нужденним, відстоює нашу державу на всіх фронтах нашої війни за Незалежність.
БО БЕЗ МИРУ НЕ БУДЕ ПЛАНЕТИ! ЗЕМЛЯ ПОТРЕБУЄ МИРУ!
ЗАПРОШУЄМО НАШИХ БАТЬКІВ ТАКОЖ ПРИЄДНАТИСЯ ДО АКЦІЇ ПО ВІДКЛЮЧЕННЮ СВІТЛА ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ПРИЛАДІВ!!!
8.27.03. 2023р. в дошкільному закладі відбулась зустріч працівників в рамках проєкту “Завжди поруч”. Практичний психолог Панчук І.І. ознайомила з ознаками агресивної поведінки дітей. Присутні виконали вправу ” Вогонь та лід”, “Ледача вісьмірка”, розвинули творчу уяву за допомогою арт-терапевтичної техніки “Каракулі” та замислились над сенсом життя за допомогою метафор відомих людей.