19.04.2024р. – Реалізуємо освітні завдання за темою “Транспорт на дорозі” підтема “Приїхали”..

1.Доброго ранку, шановні батьки і діти.Зверніть увагу дитини на ведмедика та застосуйте прийом «піраміда запитань»: хто це / що це, який він (на вид, на дотик, на аромат, на вагу), як ви дізнались (побачили, доторкнулись, понюхали, зважили, як він до нас потрапив: звідки він; де живе, хто його друзі, що хочеш запитати у ведмедика і т.д.

Помрійте разом: що ведмедик міг побачити, коли мандрував до нас в садок.
2.Початок гри «Пригоди ведмедика на дорозі». Головний герой нашої гри – ведмежатко. Придумайте йому ім’я
Дитина сідає у коло (бажано на килим, так буде зручніше). Ведмежатко буде мандрувати. Куди і як, придумує дитина . Дорослий підказує дієслова (потрапив, побачив, опинився, зустрівся,чекав, поспішав та інші). Деякій дитині необхідно дати предметну картинку і для неї  продовжувати історію за участі того предмету, що їй випав. Виходять досить такі кумедні ситуації, які дорослий коментує «Приїхали!» (з інтонацією «Ось тобі маєш!»). Коли завершується коло, дорослий  коментує «Приїхали!» (з інтонацією «Ура! Доїхали!»). Повторіть гру два – три рази, змінюйте напрямок руху по колу та учасників гри з картками,також самі картки.

Набір розвивальних завдань. Картка № 103.

Вихователь Валенетина СКІДАН.