23.08.22р. – День Державного Прапора України

Доброго дня, шановні батьки! Вітаю вас і наших дітей з Днем Державного Прапора України. Хай кольори нашого прапора зігрівають нас і дають сили жити і вірити у майбутнє України!

Пропоную вам з дитиною прослухати цікаву розповідь кота Кекса про синьо-жовтий прапор України.

А тепер пограємо. Пропоную вам музичну рухливу гру «Де прапорці?», під час якої ви разом з дітьми будете виконувати ігрові дії з прапорцями, а також вчитися розрізняти звуки та музику різного характеру, реагувати на неї відповідними рухами. Отримуйте гарний настрій від спільної музичної діяльності з дітьми.

Хід гри. Довільно стоїмо у кімнаті. Під музику крокуємо з прапорцями, музика зупиняється – ховаємо прапорець за спину, чути звуки фейєрверку – підіймаємо руки вгору.

Музичний керівник Притика Т.О.