28.04.2022р.- Слухання музики в ігровій формі «Сонячний зайчик», музично-дидактична гра «Музичні інструменти»

Молодша групаБуратіно

Шановні батьки! Спільне прослуховування музики зміцнює взаємини між батьками і дітьми, а також розвиває емпатію. Слухання музики активізує ділянки мозку, що відповідають за співчуття, позитивні емоції й задоволення. Дослідження показали, що прослуховування музики призводить до виділення дофаміну — гормону, який активізує центр задоволення в головному мозку.

Існує багато способів використовувати музику для взаємодії з дитиною. Я вам пропоную  слухання музики в ігровій формі «Сонячний зайчик».

А тепер пропоную згадати музичні інструменти, з якими діти ознайомилися в дитячому садку та закріпити їх назви.

Музичний керівник Притика Т.О.