30.01.2024р. Реалізуємо освітні завдання за темою “Кухар на кухні”. Підтема: ”Город на кухні”

1. Шановні батьки розгляньте з дітьми колекцію насіння різних рослин. Обговоріть, чим вони відрізняються? Як з маленького насіння народжується великі рослини? Якщо насіння чорне, то і рослина буде чорною? Проведіть гру “Відгадай чиє насіння”.

2. Запропонуйте дітям відгадати, що знаходиться у сенсорних  мішечках різними способами: на запах, тактильними відчуттями, звуковими (різні види насіння).

3. Пограйте у гру “Ой, Василю, товаришу” (діти імітують рухами працю людей: копають землю, сіють насіння, садять, поливають город):

Ой, Василю, товаришу,

Ну ж бо глянь на нас.

Чи вгадаєш, товаришу,

Яка праця в нас?

4.  Запропонуйте дітям приготуватися до весняних робіт та розібрати насіння, яке переплуталась.

Various Seeds on white background. Assortment of seeds, healthy food ingredients, superfood, top view, copy space.

5. Посадіть разом з дітьми пророщене насіння квасолі (робимо рядочок – грядочку, прогортаючи  земельку, поливаємо грунт, щоб для насінини була волога, укладаємо насіння у лунку та загортаємо землею). Щоб квасоля краще росла, ми з вами скажемо за кличу:

Щедра земле, сонце миле

Дай рослинці силу!

Щедра земле,

Сестрице водо

Дайте рослинці вроду!

5. Набір розвивальних завдань. Картка № 65.

Вихователь Інна НІКОЛАЄНКО