НОВИНИ ЛИПНЯ

1.Свято Івана Купала!

В день Івана Купала діти молодшого віку, розважаючись, граючись ознайомились із традиціями цього свята. Вихованці показали, що вони – справжні українці, які шанують звичаї свого народу.
На Івана на Купала
наші бабусі щастя шукали,
Долі благали у Сонця й Води,
Щоб горя не знати не знати й біди.
Молодша група «Буратіно»
Вихователі: Ніколаєнко І. А., Скідан В. М.

2. ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД В ГРУПІ ДЛЯ ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ “КМІТЛИВЧИК”

Вихователі: Грицюк Т.І., Гнойова Т.П.
Асистент вихователя: Анцибор К.К.

3.Літо – прекрасна пора для спостережень та ознайомлення з навколишнім світом. Спостереження, як основний метод ознайомлення дошкільників з природою, сприяє розвитку в дітей важливих умінь – дивитися і бачити, формує конкретні знання, розвиває мислення, інтерес і любов до природи, почуття красивого, виховує бережливе ставлення до довкілля.

Вихователь Друк Л.В.

4.В дошкільному закладі особливу увагу звертають на збалансоване харчування задля збереження здоров’я. Дітлахи залюбки споживають різноманітні смачні страви та корисні овочі (огірки, помідори, кабачки, салат із свіжої капусти) та фрукти (полуницю, банани, абрикоси, черешні).

Для того, щоб мати повноцінне здоров’я, слід пам’ятати, що завтра починається сьогодні, і піклуватися про нього треба постійно.

5.Працюємо з дітьми з ООП

Вчитель -логопед: Силка А.В.

6.Сутність індивідуального підходу до дітей дошкільного віку полягає у визнанні індивідуальності дитини, врахуванні в освітньому процесі її індивідуальних відмінностей, що забезпечує повноцінний особистісний розвиток.Індивідуалізація навчання і виховання означає, що вихователь дає змогу кожній дитині досягти більш-менш значного успіху у певному завданні, а особливо виявити себе в тих конкретних діях, які відповідають її природним можливостям.

Вихователь спецгрупи “Малятко”
Населевська Г.М.

7.«Гра – це величезне світле вікно, через яке в духовний світ дитини вливається живлющий потік уявлень, понять про навколишній світ. Гра – це іскра, яка запалює вогник допитливості ma зацікавленості.»

«…у грі розкривається перед дітьми світ, творчі можливості особистості. Без гри немає і не може бути повноцінного дитячого розвитку.»
В.Сухомлинський
Вихователь спецгрупи “Малятко” Фоменко Н.І.

8.«Правила дорожнього руху знай – життя зберігай»

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації.
Навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.
Руху правила єдині,
Їх повинні поважати,
Знати їх усі повинні –
І дорослі і малята.
Добрий друг наш – знак дорожній
Ставиться не так собі,
Як подружиться з ним кожен,
Допоможе він тобі
Щоб не трапиться всяке
Шанувати треба знаки.
На дорозі небезпечно
Тож обачним буть доречно.
Руху правила єдині
Знати їх усі повинні.
Шануватимуть їх люди
Скрізь тоді порядок буде!
Вихователі: Ніколаєнко І. А., Чорноусенко М. О.
Асистент вихователя Бондаренко Н. М.

9.У відчинене віконце

Зазирнуло зранку сонце
І лоскоче ніжно носик,
І маленькі ніжки босі.
Сяйвом сонця все залито,
В нас гостює справжнє літо
Кольорове та яскраве,
Запашне, смішне, цікаве!
Діти літечку радіють,
Літо всіх маляток гріє,
Щоб росли вони здорові,
Наші «сонечка» чудові!
Група раннього віку «Кмітливчик»
Вихователі: Грицюк Т.І., Гнойова Т.П.
Асистент вихователя: Анцибор К.К.
10.27 липня 2023 року сестра медична старша ДНЗ №1 “Орлятко” отримала Подяку міського голови за високий професіоналізм,якісне виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня медичного працівника. Колектив закладу приєднується до привітань та бажає міцного здоров’я, подальших успіхів та мирного неба над головою.
11.Головне — здоровим бути —

Це потрібно всім збагнути!
Бо як є здоров’я й сила,
То весь світ людині милий.
Й думка в неї веселенька,
І тоді вона жвавенька.
Все їй хочеться робити,