13.06.22р.- Рухливі ігри для дітей та батьків.
Шановні батьки, пропоную разом з малятами виконати ранкову руханку.
Також, до вашої уваги, пропоную пограти в рухливі ігри з дошкільнятами.
Щоб кожен день з дитиною був наповнений радістю і позитивом, а родинні свята лишали за собою незабутні спогади, пропонуємо проводити їх граючись.
Павутинка
Всередині кожної дитини живе розвідник. Запропонуйте малюку погратися в Джеймса Бонда, влаштувавши для нього смугу перешкод у вигляді павутини. Лабіринт із «лазерних» променів можна зробити зі звичайної пряжі або тонкої мотузки. Натягніть нитки павутини поміж меблями (або деревами, якщо відпочиваєте на природі) та запропонуйте якнайшвидше пройти лабіринт, не торкаючись мотузки. По дорозі малюк повинен обережно зібрати скарби: картки, цукерки, іграшки — прикріплені прищіпками. Піднімати здобуте добро з підлоги не дозволяється. Змагаються всі члени сім’ї по черзі. Виграє той, хто найшвидше пройде лабіринт та збере найбільше бонусів.
Чарівне слово
Маленькі європейці знають цю гру як «Саймон каже». Гра розрахована на трьох і більше гравців, тому чудово підійде для великої родини. Один з гравців бере на себе роль Саймона, який видає інструкції: Саймон каже підстрибнути, або Саймон каже руки вгору. Інші намагаються якнайшвидше повторити команду, проте лише у випадку, якщо ведучий сказав «чарівне слово» (можна вигадати своє: будь ласка, прошу вас). Хто забарився або виконав дії без спеціального слова — вибуває. Перемагає останній гравець, який залишився у грі, або Саймон, якщо двоє останніх учасників одночасно помилилися.
Городки
Мабуть, це була найпоширеніша гра на Русі! В неї грали і селянські дітлахи, і знатні добродії. Збереглися фотографії, на яких сам Лев Толстой грає в городки. Гра полягає у вибиванні битами фігур, складених з дерев’яних брусків, на обмеженій ділянці «міста». Робити це треба з певної відстані. Переможцем вважається гравець або команда, що витратила на вибивання фігур найменшу кількість бит.
Лапта
Іноді цю гру називають варіантом американського бейсболу. А при Петрові I лапта використовувалася як спосіб підготовки солдатів до бою. В кінці 1950-х років в Росії почали проводити офіційні змагання. Мета гри — ударом бити відбити м’яч якнайдалі і пробігти по черзі до накресленої межі і назад, не давши суперникові «засалити» себе спійманим м’ячем. За вдалі пробіжки команді нараховуються бали. Виграє команда, яка набрала більше балів за встановлений час.
Гуси-лебеді
Для гри на майданчику на відстані 10–15 метрів одна від одної креслять дві лінії — два «будинки». В одному знаходяться гуси, в іншому — їхній господар. Між «будинками під горою» живе «вовк» — ведучий. Після відомого всім діалогу «гуси» намагаються перебігти до «хазяїна», а «вовк» їх ловить. Спіймана «гуска» стає «вовком».
Інструктор з фізкультури: Анцибор К.К.