МАТЕРІАЛИ ПРОВЕДЕННЯ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ ЧЛЕНІВ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ТА БАТЬКІВ

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Дозвольте  привітати Вас  із початком нового 2020-2021  навчального року, побажати Вам терпіння, батьківської мудрості, сімейного щастя та благополуччя, успіхів у вихованні Ваших дітей. Пропонуємо  Вам ознайомитись із матеріалами проведення  загальних зборів  членів трудового колективу та батьків за посиланням

Любіть своїх дітей більше за все на світі,
Адже вони – це щастя на землі
Маленькі янголи – веселі наші діти,
Вони найкраще, що ми маємо в житті

І навіть якщо десь вони пустують,
Не слухають дорослих, вередують,
Не варто їх сварити чи кричати,
А краще пояснити й обійняти

Вони ж лише ступають перші кроки
Їм все цікаво, стільки запитань,
В них будуть ще в житті свої уроки
Дозвольте їм ступати без вагань,

І з кожнем днем ставатимуть все старші,
Садочок, школа, потім інститут,
Одруження, робота, власні діти,
У кожного в житті є свій маршрут,

Цінуйте кожен день, що поруч з ними
І бережіть щасливу кожну мить,
Робота не замінить вам дитину
А час дитинства швидко пробіжить!

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про проведення  оздоровчого періоду та обсяг виконаних робіт по підготовці до нового  2020-2021н.р.

Доповідач:  директор ДНЗ Товкач В.М.

2.Про роботу загальносадового батьківського комітету протягом 2020-2021 н.р.

Доповідач: голова батьківського комітету  Cиволожська І.Ю.

3.Про вибори голови, заступника голови, секретаря та членів загальносадового батьківського комітету на 2020-2021 н.р.

4.Про організацію освітнього процесу протягом 2020-2021 н.р.

Доповідач: вихователь-методист Боженко Н.В.

5.Про організацію гурткової роботи в ДНЗ.

Доповідач:  директор ДНЗ Товкач В.М.

6.Про організацію медичного обслуговування та харчування дошкільників .

Доповідач: сестра медична старша Яковченко І.І.

7.Про затвердження положень: «Про батьківський комітет  ДНЗ №1 «Орлятко», «Про організацію короткотривалого перебування дітей в  ДНЗ №1 «Орлятко», «Про порядок надання платних послуг в ДНЗ №1 «Орлятко», «Про порядок отримання благодійних (добровільних) батьківських коштів від юридичних та фізичних осіб по ДНЗ №1 «Орлятко»

Доповідачі: вихователь-методист Боженко Н.В.,

завідувач господарства Сороколіт О.В.

8.Про організацію роботи по попередженню дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Доповідач: вихователь Горбенко С.Л.

10.Про протидію булінгу в закладі дошкільної освіти.

Доповідач: практичний психолог Панчук І.І.