25.02.2021Р. – ВІДКРИТІ ПЕРЕГЛЯДИ ЗАНЯТЬ “ДОШКІЛЬНЯТАМ – ОСВІТА ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ (АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІВ)

У рамках проведення атестації педагогів, з метою формування у дошкільників звичок і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя 25.02.2021 року в ДНЗ №1 «Орлятко» відбулися відкриті покази занять відповідної тематики. У сучасному світі формування культури поводження з побутовим та органічним відходами стає необхідним. Дорослі й діти мають розуміти необхідність сортувати сміття, здавати небезпечне сміття у пункти утилізації. Вихователь спецгрупи «Малятко» Гнойова Т.П. провела інтегроване заняття «Як навчити дітей сортувати сміття весело та корисно», в цікавій ігровій формі мотивувала вихованців правильно поводитись із побутовими твердими та органічними відходами; сприяла усвідомленню дітьми необхідності збереження природи та особистої причетності до майбутнього суспільства і природи. Протягом заняття педагог працювала над формуванням партнерських взаємин між дітьми, намагалася викликати у вихованців почуття задоволення від результатів групової та індивідуальної роботи. Вихователь середньої групи «Пізнайко» Силка О.Д. провела інтегроване заняття «Бережи тепло». Педагог закріпила й розширила уявлення дітей про економіку у світлі сталого розвитку, розповіла про можливості заощадження тепла, пояснила шляхи його добування й збереження. Під час проведення занять педагоги широко використовували ІКТ, цікаві дидактичні ігри та вправи, проблемні ситуації, сучасні інноваційні технології (коректурні таблиці, роботу з інтелектуальною картою тощо). Завдяки проведеним заходам вихованці усвідомили, як людина впливає на довкілля, зрозуміли необхідність екологодоцільної поведінки та економного використання ресурсів.