НОВИНИ СЕРПНЯ

1.2 серпня 2023р. у ДНЗ №1 «Орлятко» завітала комісія з управління освіти, Держпродспоживслужби та служби України з надзвичайних ситуацій, щодо підготовки дошкільного навчального закладу до 2023/2024 навчального року.

2.Формування знань про природу у повсякденному житті є вирішальним фактором у докорінній зміні ставлення дітей до природи, як світу невичерпних чудес, самостійних «відкриттів», джерелом нескінченного пізнання.Прогулянки в ДНЗ дуже подобаються малятам, де вони, спостерігаючи ознайомлюються з тими ознаками обʼєктів природи, уявленнями про які складаються протягом тривалого часу.

Літо барвисте, що краще у світі,
Тепле, ясне, гомінке.
Сонце яскраве тепло нам світить,
Радість і щастя несе.
Група раннього віку «Кмітливчик»
Вихователі: Грицюк Т.І., Гнойова Т.П.
Асистент вихователя: Анцибор К.К.

3.Ефективним шляхом всебічного гармонійного розвитку особистості є залучення дошкільників до художньо-продуктивної діяльності. Художньо-продуктивна діяльність задовольняє гостру потребу дітей у самовиявленні і є одним із найулюбленіших занять дошкільників. У цьому виді діяльності дошкільники виявляють високу зацікавленість і, що важливо, невелику стомлюваність. Ці фактори позитивно впливають на емоційний стан, загальний психічний розвиток дитини і разом з тим ця діяльність – є засобом всебічного розвитку дітей.

Логопедична група “Грайлики “
Вихователі: Шевчук Н.І, Зимовець Т.С.
4.У Базовому компоненті дошкільної освіти зазначено, що метою діяльності дошкільного закладу є забезпечення гармонійного розвитку кожної дитини, створення сприятливих умов для її особистісного становлення та творчої самореалізації. Одним із ефективних засобів педагогічного впливу на розви­ток творчої особистості дошкільника названо театралізовану діяльність. Вона сприяє естетичному вихованню дітей, прилучає їх до мистецтва, розвиває вміння бачити, чути, розуміти красу слова, дії. Театральне мистецтво близьке і зрозуміле дітям, адже в його основі — гра, а це для малюка — найголовніший аспект діяльності, адже діти, граючись, розвиваються.

5.Без любові до Батьківщини людина не може бути справжнім громадянином. Тому дуже важливо саме з дошкільного віку виховувати у дітей любов до рідного міста, своєї країни, її мови, культури, природи, народних символів. А впроваджувати це можна за допомогою спостережень, творчої діяльності, бесід та народних ігор. Діти отримують позитивні емоції та ростуть справжніми патріотами.

Вихователі: Трохимчук О.І., Силка О.Д.

6.ДО ОРГАНІЗОВАНОГО ПОЧАТКУ НОВОГО 2023-2024 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ГОТОВІ!!!

31.08.2023р. педагоги всіх вікових груп провели презентацію методичних матеріалів, наочно-дидактичних посібників, які вони виготовили протягом літа для організації роботи з дітьми в новому 2023-2024н.р., поділилися досвідом з колегами по створенню сучасних осередків розвивального простору. Після цього відбулося засідання педагогічної ради закладу, де педагоги підвели підсумки проведення оздоровчої кампанії, обговорили питання організації освітнього процесу в умовах воєнного стану в новому 2023-2024н.р.