02.01.2024 рік Реалізуємо освітні завдання за темою “Ігри, іграшки, забави”

Доброго дня, шановні батьки і діти!

Сьогодні пропонуємо вам разом з малюком попрацювати над темою «Ігри, іграшки, забави». Бажаємо успіхів!

1.Шановні батьки, зацікавте дитину мовленнєвою грою «Магазин іграшок».

Правила гри: Діти розглядають малюнок, називають іграшки, які на ньому зображені, називають іграшки, які є вдома і розповідають як ними можна гратися.

Мета гри: навчати дітей упізнавати іграшки та називати їх; збагачувати словниковий запас дітей іменниками-назвами іграшок; продовжувати розвивати уміння слухати і розуміти мову дорослого: адекватно відповідати на запитання за змістом почутого, будувати нескладний діалог з дорослим і дитиною на запропоновану тему: «Іграшки», розвивати зорове сприйняття.

1. Проведіть гру «Знайди заданий предмет»

Правила гри: дорослий звертається до дитини: «По кімнаті ти піди, та …. (пірамідку, ляльку, машину і т.д.) мені знайди». Дитина повинна знайти названу іграшку.

Запитання до бесіди:

• Що ти приніс?
  • Де стояла іграшка?
  • Як нею гратися?
  • Скільки іграшок ти приніс?
  • Скільки іграшок маємо?
  • Усі ці предмети можна назвати одним словом – іграшки.

1. Пограйте з дитиною в гру «Що заховалося?»

Правила гри:  дорослий виставляє на столику іграшки, дитина називає їх. Далі дорослий промовляє: «Очі закривай, що заховалось називай» . Дитина заплющує очі, а в цей час дорослий ховає одну іграшку за ширму, звертається до дитини: «Очі відкривай, що заховалось – називай»

1. Проведіть з дитиною пальчикову гру «Дитячий садок»

1. Пограйте з дитиною в гру «Великий – маленький»

1. Пограйте з дитиною в гру «Знайди пару»