07.05.2020р. – Реалізуємо освітні завдання за темою “Квіти” (підтема “Квітколюби)

Надворі весна і ми з вами перенесемось у царство квітів, пахощів, краси. Ми здійснимо мандрівку у казкову країну квітів. Квіти – це вічні і прекрасні супутники нашого життя.

1. Гра «Закінчи речення»

Дорослий починає речення, а дитина завершує його.

• Квіти потрібні для того, щоб … (ними милуватися);
  • Квіти потрібні для того, щоб … (їх дарувати);
  • Квіти потрібні для того, щоб … (навкруги був приємний аромат);
  • Квіти потрібні для того, щоб … (вони прикрашали природу).

2. Перегляньте розвивальний мультфільм “Уроки тітоньки Сови про квіти дружби”, проведіть обговорення після перегляду.

2.Для  практичної роботи вам необхідно: картинки із зображенням квітів, альбомний аркуш, картон зеленого кольору, набір кружечків рожевого, салатового, бузкового та блакитного кольорів (по 5—8 штук), кольорова крейда, фломастери, клей, ножиці. Шаблони квітів дорослий виготовляє самостійно.

Дидактична гра «Барвиста галявинка»

Розкидайте по килиму різнокольорові кружечки. Потім запропонуйте розділити галявинку на частини за кольорами: в одному місці «посадити» тільки рожеві квіточки-кружечки, у другому — салатові, у третьому — бузкові, у четвертому — блакитні.

Фізкультхвилинка

Квіти під дощем

Ось конвалії бутони (Нахили голови.)

Дощ вітають із поклоном. (Нахили.)

А півонії листок (Махи руками.)

Похилився, бо намок. (Присідання.)

Хміль підняв зелені вуса,

Вгору в дощик потягнувся. (Потягнутися.)

3.Запропонуйте малюку взяти участь у конкурсі.

Золотаві бджілки оголосили конкурс краси серед квітів. Візьмемо й ми в ньому участь! А раптом наші квіти переможуть?

Практична робота

— Прикладіть до альбомного аркуша шаблон квітки та обведіть його.

— Фломастером усередині обведеної квітки домалюйте всілякі елементи (цятки, гачечки, закрутки, горошинки, хвилі, смужки, клітинки та ін.).

— Розфарбуйте квітку крейдою. Виріжте її.

— Приклейте свою квітку на заготовлений аркуш зеленого картону.

—Сфотографуйте роботу і вібправте на перевірку.

Після закінчення карантину переможець отримає подарунок у садочку.

Успіху в роботі.

Вихователь: Істифєєва А.В.