12.05.22р. – Слухання музики, «Маленька нічна серенада» 1ч. (оркестр) В.Моцарта; логоритмічна вправа «Дощик»

Спецгрупа «Малятко»

Шановні батьки! Пропоную вам разом із дітьми поринути в чарівне царство музики Вольфганга Амадея Моцарта…  Наші діти вже починають вчитися уважно слухати музичний твір, дослуховувати його до кінця, емоційно переживати настрій, характер музичного образу, драматургію розвитку. В них вже достатньо розвинуте чуття ритму, і вони його можуть як сприймати, так і відтворювати.

«Маленька нічна серенада» 1ч. (оркестр), В.Моцарт

Тренувати «малі язички» — справа не лише логопеда. Якщо до неї долучиться і батькам, результат буде вдвічі ліпшим. Пропоную поєднати артикуляційні вправи та спів. Під час виконання вправи дитина навіть не здогадається, що дорослий насправді виправляє у неї мовленнєві вади.

Займатися під музику —
дуже цікава справа!

Сідайте поруч разом ви,  ось тут —
ми зараз починаємо.

І пісеньку про дощик

Весело співаємо!

Логоритмічна вправа «Дощик»

Музичний керівник Притика Т.О.