17.01.2024р. Реалізуємо освітні завдання за темою «Все повертається тобі»( підтема «Подарунок для самого себе”).

1.Шановні батьки, обговоріть з дитиною сутність вислову « Здоровим бути – здорово!». Попросіть продовжити речення за його початком « Коли ти здоровий,то…». Зауважте, що кожна людина має піклуватися про своє здоров’я і зробити це можна дотримуючись здорового способу життя.

2.Розпитайте, як дитина розуміє вислів « Подарунок для самого себе», які подарунки людина може зробити своїм рукам, ногам, серцю, очам, животу тощо. Проведіть бесіду про засоби і способи піклування про себе і своє здоров’я. Підсумуйте, як зробити подарунок для себе – піклуватися про власне здоров’я. Обговоріть значення вислову « Що занадто, то не здраво».

3.Поясніть, що « здоровий спосіб життя» – це передусім не слова, а дії, які потрібно виконувати щоденно:

-пити в достатній кількості воду;

– вживати вітаміни;

-мати достатньо часу на сон;

-гуляти на свіжому повітрі.

Особливим подарунком для себе є рухова активність – участь у рухливих іграх, ходьба, біг, стрибки.

4.Проведіть дослід – перевірте скільки людина може протриматися без рухів – просто постояти чи посидіти. Час замірюйте на секунди. Поміркуйте разом: від чого залежить здатність залишатись нерухомим, чи потрібно було докладати зусилля? Зробіть висновки: для збереження і зміцнення здоров’я обидва стани важливі ( стан спокою та стан рухової активності).

5.Розкажіть дитині про види спорту, де потрібна сила, силові види спорту.

(  пауерліфтинг, гирьовий спорт, армреслінг).Запропонуйте повправлятись в окремих з них.

5.Перегляньте мульфільм ” Зимова прогулянка. Правила безпечної поведінки”.  Після перегляду вивчіть скоромовку ” Доки здоров’я служить, доти людина не тужить”.

Підготувала вихователь Олена Трохимчук.