19.05.22р. – Пісня «Качечки», музика і слова Анастасії Комлікової; дихальна вправа з пір’їнкою під музику Г.Свірідова “Музична скринька”

Спецгрупа «Малятко»

Пісня «Качечки», музика і слова  Анастасії Комлікової

Шановні батьки! Я вам разом із дитиною пропоную  ознайомитися  з  піснею, яка має дуже велике значення для мовленнєвого розвитку і формування співочих навичок, так як вона включає в себе наслідування і повторення.

Основним засобом розвитку мовленнєвої активності є повторення. А саме спів мотивує дітей повторювати слова і фрази в більш прийнятній формі. Діти не усвідомлюють того, що за рахунок повторення вони вивчають слова та фрази, оскільки повторюють їх багаторазово.

Дихальна вправа з пір’їнкою

Для зміцнення та оздоровлення дихальної функції я пропоную вам з дитиною дихальну вправу з пір’їнкою. Після ознайомлення з піснею, ви розповідаєте, що качечки залишили дитині  пір’їнку, з якою ви зараз пограєтеся.

Це звичайна пір’їнка,

Це маленька тендітна пір’їнка,

До такої краси треба ставитися обережно.

Беремо пір’їнку, дмухаємо на неї і згадуємо качечку із пісеньки.

Обережно беремо за хвостик, підкидаємо до гори і дмухаємо, щоб вона летіла.

А якщо вона починає падати, дмухнути або підставити рученята.

Пір’їнка плавно опуститься в долоні.

У наших руках ожила і заграла пір’їнка.

А тепер я пропоную увімкнути ніжну п’єсу Геогрія Свірідова «Музична скринька» і перетворити простір кімнати на музичне дійство, де дитина неймовірно обережно ловить і ніжно дмухає на пір’їнку.

Музичний керівник Притика Т.О.