22.04.2021Р. – А ЧЕТВЕР У НАС ЗЕЛЕНИЙ, НІЖНИЙ, ЛІСОВИЙ ПРИЄМНИЙ

У рамках проведення акції Тиждень психології 22.04.2021 в ДНЗ №1 «Орлятко» був проведений “Зелений день Кольорового тижня». Вихованці групи «Буратіно” (вихователі Населевська Г.М., Істифєєва А.В.) із задоволенням і посмішокою прийшли в садочок в одязі, на якому був присутній зелений колір. Вихованці дізналися, що зелений колір заспокійливо діє на нервову систему, знімає головний біль, стомлення, надає відчуття бадьорості. Протягом дня з вихованцями групи були проведені цікаві завдання, заняття, ігри, присвячені тематиці зеленого кольору. Діти разом із батьками готувалися до цього дня по особливому. Напередодні виготовили чудові флораріуми, за якими будуть доглядати діти в групі. Діти отримали в цей день незабутні враження .