30.11.2023р.Реалізуємо освітні завдання за темою “Коло друзів”(підтема”Знімаємо кіно”)

Доброго дня шановні батьки та діти.

Пропонуємо вам розглянути з малюком тему: «Знімаємо кіно».

1.Щоб зацікавити малюка, напишіть великими літерами слово «КІНО», та прочитайте його разом. Обговоріть , які цікаві фільми дитина переглядала останнім часом. Чи можна назвати словом «кіно» концерти, мультфільми, цікаві телевізійні програми? Як би дитина визначила, що таке «кіно»?

Запропонуйте пригадати , що дитині відомо про кіно? Що треба для того, щоб зняти і показати найпростіше кіно?

1. З’ясуйте , якими бувають фільми: документальними- це про справжнє життя; науковими – про різні наукові  дослідження і досягнення; художніми – в них ролі виконують справжні актори і спеціально створюють місце подій; мультиплікаційними – герої в них намальовані.

Для створення більшого уявлення про кіно запропонуйте переглянути ролик «Дітям про кіно», перейшовши за посиланням:

1. Почитайте віршовані рядки :

Я розповім, – історія була мені –

Чи на яву було то, чи вві сні?

Знімали тут у нас кіно

Було як єралаш воно!

Так, так, кіно!

Постановили: ми знімаємо кіно!

Головний в кіно хто? – режисер

Відповідає за костюми – костюмер

Так костюми шиє костюмер

Хто накладає грим? – гример

На плівку хто знімає? – оператор

Декорації робить – декоратор

Організує все – адміністратор

Хто знімається в кіно – актори

Дуже багато хто працює над кіно.

А взагалі про що воно?

Так, бувають фільми про війну

Бувають і стрічки кумедні

І серіали нескінченні.

Ну а про що найцікавіше?

Запитайте, люди, яких професій працюють на кіностудії?

1. Організуйте дидактичну гру «Знімаємо кіно»
  2. Зацікавте малюка разом створити мульфільм на тему , яку обере дитина.

Звичайно, ви не на студії і не професіонали , але намалювавши малюнки з вибраної теми і з них створивши певний хід подій, у вас вийде домашній мультик, малюнки треба розкласти по черзі подій і сфотографувати або зняти на відео і «Ура» робота готова. Порадійте разом з дитиною бажаному успіху. Презентуйте свою роботу ввечері усій родині. Ви молодці!

Для закріплення уявлень з теми , що розглядали, виконайте вправу розглянувши серію картинок , за правильну відповідь малюк отримує оплески:

Вправа «Знайди картинки, що вказують на створення кіно».

Бажаємо приємного спілкування з дитиною.

Вихователь: Тетяна Гнойова.