Ділова гра для батьків “Трудове виховання дошкільнят”

31 січня 2019 року відбувся відкритий перегляд ділової гри для батьків «Трудове виховання дошкільнят», яку підготувала та провела для педагогів вихователь Грицюк Т.І. Тетяна Іванівна акцентувала увагу присутніх на великому значенні трудової діяльності для розвитку особистості дитини, ознайомила батьків вихованців з основними аспектами організації трудового виховання у сім’ї, надала практичні рекомендації з даної проблеми, провела майстер-клас по виготовленню іграшкової поробки «Зайчик».

Батьки вихованців активно виконували запропоновані завдання, розповіли, якими вони хочуть бачити своїх дітей, погодилися із думкою педагога про те, що тільки єдність вимог, систематична робота дитячого садка і сім’ї в організації праці дітей є найефективнішим засобом у

розв’язанні завдань трудового виховання.