Міський спортивний фестиваль “Перші кроки”

10.05.2018 року вихованці старших вікових груп дошкільного навчального закладу №1 «Орлятко» взяли участь у проведенні міського спортивного фестивалю «Перші кроки».          Інструктором з фізкультури Івановою Н.О., музичним керівником Притикою Т.О. спільно з педагогами була розроблена цікава спортивно-розважальна програма «Детективне агентство «Ягуарчик» запрошує». Разом з відомим детективом Ягуаром  діти вели  цікаве  розслідування, шукали  речові докази  та злодія,  який викрав з казок казкових героїв. Щоб краще впоратись з розслідуванням справи вихованці виконували комплекс загальнорозвивальних вправ з м’ячами, брали участь у проведенні  ігор-естафет  «Cліди», «Збери докази», «Будинок дружби». По речовим доказам діти встановили, що злочин скоїла бабця Шапокляк, яка потім  щиро розкаялась та повернула казкових героїв.

У кінці  учасники фестивалю  були нагороджені детективними посвідченнями, а вихованці інших груп запрошені до участі в ігровому дійстві. Фестиваль подарував  малечі  незабутні враження та позитивні емоції.