НОВИНИ ЛЮТОГО 2023 РОКУ

1.Практичний психолог Панчук І.І. активно використовує в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами нейропсихологічні вправи, які прості та цікаві. Вони сприяють розвитку уваги, мислення, просторових уявлень, розвивають навички самоконтролю.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0ePU3WxKRQYe7mTbvB7HuSqbUdN9i8Wv4WPznDz6bBuMj9pvkfTLASYvCCsRP9wKEl&id=100012448239786

2.Організована ігрова діяльність дошкільників посідає особливе місце у системі організованих основних впливів,оскільки власне ігрова діяльність є провідною упродовж усього дошкільного віку. В межах ігрової діяльності відбуваються найважливіші зміни у дитячій психіці: виникають визначні для успішного розвитку новоутворення, максимально виявляються психічні властивості й процеси, розвиваються ключові риси характеру, започатковуються базові якості особистості, відбувається становлення образу “Я”.

Вихователь групи: Силка А.В.

3.Поради батькам щодо патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україна – моя Батьківщина»

(підготувала вихователь-методист Боженко Н.В.)
4.06.02.2023 р. в дошкільному закладі відбулась зустріч практичного психолога Панчук І.І. з працівниками в рамках проєкту “Завжди поруч”. Присутні ознайомились з рекомендаціями “Контакт із дитиною у стресі”, з медитацією “Маяк” та визначили власне “Колесо життєвого балансу”

5.Здоров‘я дітей, загартованість їхніх організмів, інтерес до здорового способу життя залежить і від того, наскільки сформовані у них культурно-гігієнічні навички.

Культурно-гігієнічні навички – це важлива складова частина культури поведінки. Охайність, утримання чистими обличчя, рук, тіла, зумовлені не тільки вимогами гігієни, але й нормами людських взаємин. Виховання у дітей навичок особистої гігієни відіграє найважливішу роль в охороні їх здоров‘я, сприяє правильній поведінці в побуті, у громадських місцях. Зрештою, від знання і дотримання дітьми необхідних гігієнічних правил і норм поведінки залежить не тільки їх здоров‘я, але й здоров‘я інших дітей і дорослих.
Група раннього віку «Кмітливчик»
Вихователь: Грицюк Т.І.
Асистент вихователя: Анцибор К.К.

6.Молодша група «Буратіно» Драматизація казки «Колобок».

Театралізовані ігри розвивають і збагачують словниковий запас, діалогічне мовлення дошкільників. Діти опановують вміння передавати емоції, міміку, жести певного образу, вчаться  уважно слухати свого товариша. Педагоги закладу дошкільної освіти викликають у вихованців бажання брати участь у драматизації, проявляти інтерес  та любов до українських народних казок.
Вихователі: Скідан В. М., Ніколаєнко І. А.
7.Працюємо за освітньою програмою “Впевнений старт” (інклюзивна група для дітей середнього дошкільного віку “Пізнайко”)

8.Продовжуємо реалізовувати завдання освітньої програми “ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ” для дітей старшого дошкільного віку. Соціо – ігрове проектування за спільним задумом дітей “Збільшуємо добро: доброчинні акції”.

Логопедична група “Грайлики “
Вихователі: Шевчук Н.І, Зимовець Т.С.

9.Любов до праці потрібно прививати дітям з дитинства, тому що навички і уміння, отримані дитиною у цьому віці формуються на все життя. Спрямовуйте дитячу енергію на корисні справи, підбирайте посильні трудові дії та викликайте зацікавленість до результату власної праці. Це забезпечує формування повноцінної готовності дитини до дорослого життя.

Вихователі Друк Л.В., Силка О.Д.
10. В дошкільному закладі 21.02.2023р. відбулась зустріч працівників з практичним психологом Панчук І.І. в рамках проєкту “Завжди поруч”. Присутні ознайомились з першою допомогою дітям, якщо вони відчувають страх та бояться залишитись насамоті, з прийомами “Що робити з думками?”, з ресурсною технікою “Безпечне місце” та закінчили зустріч дихальною практикою стабілізації від С.Ройз.

11.Підсумки освітньо-виховної роботи за лютий місяць молодшої групи «Буратіно» (вихователі: Скідан В. М., Ніколаєнко І. А., асистент вихователя: Бондаренко Н. М.)

12.Колективний перегляд інтегрованого заняття “Пізнаємо рідний край” (група дітей з порушеннями опорно- рухового апарату “Дзвіночок”, вихователі Друк Л.В., Силка О.Д., музкерівник Притика Т.О.)

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *