Про організацію харчування дошкільників

Організація харчування дітей у ДНЗ №1 «Орлятко» здійснюється відповідно до Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та з дотриманням протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). У дошкільному закладі організовано 4-х разове харчування дошкільників з дотриманням натурального набору продуктів. Під час приготування страв працівники харчоблоку суворо дотримуються санітарно-гігієнічних вимог, технології приготування їжі, приділяють належну увагу зберіганню продуктів харчування, слідкують за термінами їх реалізації. Вихователі, помічники вихователів приділяють належну увагу вихованню культурно-гігієнічних навичок у дітей під час вживання їжі, вміють правильно організовувати процес харчування вихованців. Для цього в кожній віковій групі створені належні умови. Особливу увагу педагоги звертають на сервірування столів, естетику оформлення страв, що значно покращує апетит дошкільників. Педагоги організовують систематичні чергування дітей. У всіх вікових групах (крім груп для дітей раннього віку) є куточки чергових по їдальні, фартушки, шапочки для чергових. Педагоги домагаються від дітей певної послідовності у виконанні їх обов’язків, вміло здійснюють керівництво чергуванням, намагаються встановити між дітьми-черговими і всім колективом відносини взаємної поваги. У дошкільному закладі безкоштовно харчуються діти-сироти, діти, які залишилися без піклування батьків, діти, які виховуються в малозабезпечених, прийомних родинах, діти-інваліди, діти батьки яких безпосередньо виконують або виконували службові обов’язки в зоні АТО (ООС). Багатодітні родини сплачують 50% від вартості харчування.

Про організацію харчування дошкільників