Про участь у 2-му етапі Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 13 по 17 листопада 2023 року педагогічні працівники та вихованці ДНЗ №1 «Орлятко» взяли участь у 2-му етапі Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху. Педагоги у групових кімнатах оновили куточки дорожнього руху, організували і провели з дітьми тематичні бесіди, дидактичні ігри, інтегровані заняття відповідної тематики: «Правила дорожнього руху», «Безпека руху пішоходів», «Безпечно – небезпечно», «Ми – пасажири», «Відгадай який знак?», «Наш друг світлофор», «Дорожні знаки», «Зебра – пішохідний перехід», «Транспорт на вулиці міста», закріпили знання дошкільників про правила поведінки в транспорті та на вулиці.
          Також протягом тижня серед вихованців старших вікових груп був проведений конкурс дитячого малюнка «Безпечна дорога». З батьками вихованців проведені індивідуальні бесіди щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху, консультація «Дитина і дорожній рух»; для педагогів – консультація «Попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей».