Семінар-тренінг за програмою “Впевнений старт”

13-14 лютого на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  відбувся семінар-тренінг «Реалізація діяльнісного підходу у формуванні життєвої компетентності особистості дошкільника за програмою «Впевнений старт», який провели Хартман О.Ю., старший науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, кандидат психологічних наук, співавтор освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» та навчально-методичного комплекту до неї; Веселова Ю.С., практичний психолог Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, координатор проекту «Впевнений старт».

У заході взяли участь  педагоги ЗДО №1 «Орлятко» – вихователь-методист Боженко Н.В., практичний психолог Панчук І.І.

У перший день роботи семінару-тренінгу педагоги  мали змогу детально ознайомитися з проектом «Впевнений старт»: освітня програма для дітей старшого дошкільного віку та навчально-методичне забезпечення до неї. Другий день роботи проходив у форматі тренінгу, під час якого учасники брали участь в інтерактивних іграх, вправах; мали змогу практично продемонструвати самостійно підготовлений день життєдіяльності дитини за програмою «Впевнений старт».

Завершилась робота урочистим врученням сертифікатів, які засвідчують, що учасники пройшли підготовку в якості тренера для навчання вихователів закладів дошкільної освіти за програмою «Впевнений старт».

Висловлюємо  щиру подяку організаторам і тренерам за можливість навчитися та долучитися до створення єдиної команди висококваліфікованих фахівців, які перетворять дитячі садки на  сучасні заклади дошкільної освіти, де кожен малюк отримає впевнений старт у доросле шкільне майбуття!