ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ

З 07.10.2019р. по 11.10.2019р.  в ДНЗ №1 «Орлятко» проходить Тиждень безпеки дитини.  Протягом тижня педагоги організовують проведення  занять, бесід, рольових  та дидактичних ігор, музично-спортивних розваг, конкурс малюнків, спрямованих на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я  та життя.

З метою поліпшення якості організації освітнього процесу з питань особистої безпеки та захисту життя та здоров’я дошкільників  для педагогів були проведені консультації відповідної тематики. Адміністрацією закладу була здійснена  перевірка стану приміщень та території, організації  роботи з  питань охорони життя та здоров’я дітей.

9 жовтня  керівним штабом було організовано тренування   з дій персоналу щодо забезпечення безпечної та швидкої евакуації дітей та працівників закладу.